Par BSO.LV

BSO.LV ir Latvijas tiešsaistes mazumtirgotājs. Mēs piedāvājam pārsteidzošu un plašu produktu klāstu tādās kategorijās kā mājai un dārzam, mēbeles, sporta preces un daudzās citās.

Mūsu panākumi ir produktu iegādē un šo produktu piedāvāšanā par konkurētspējīgām cenām. Mēs nepārtraukti meklējam jaunus izmaksu samazināšanas risinājumus, neapdraudot kvalitāti vai ilgtspējību.

Mūsu mērķis

Klienti arvien vairāk apzinās cenu, un bso.lv veicina šo attīstību, piedāvājot produktus mājai un ap to par konkurētspējīgām cenām. Mūsu mērķis ir padarīt šos produktus pieejamus pēc iespējas lielākam skaitam klientu.

Mūsu solījums

Laba cena

Nav nekā tāda, kas mums nepatīk vairāk kā tērēt pārāk daudz naudas, un mēs esam pārliecināti, ka neesam vienīgie. Uzturot pilnīgu kontroli pār piegādes un ražošanas procesu, mēs vienmēr varēsim piedāvāt savus produktus par labu cenu.

Labs serviss

Mūsu klientu apkalpošana ir lieliska. Ja jums ir kādi jautājumi par preci, piegādi vai samaksu, mūsu klientu apkalpošanas aģenti vienmēr ir gatavi palīdzēt jums jūsu dzimtajā valodā. Piegāde un preču atgriešana vienmēr ir bez maksas. Un, protams, ja kaut kas noiet greizi (tā kā galu galā mēs esam tikai cilvēki), mēs apsolām šo problēmu atrisināt ar prieku.

Laba sajūta

Iepirkšanās vietnē BSO.LV ļaus justies labi, un mēs apsolām, ka iepirkšanās mūsu interneta veikalos vienmēr radīs iespēju atrast lieliskus piedāvājumus.

icon_whatsapp WhatsApp icon_callback Piezvanīt icon_email Uzrakstīt uz pastu